Čtvrtek, 21 září, 2023
Domů Inspirace 2+2 rady, jak konečně najít svůj styl. Dokážete to i vy!

2+2 rady, jak konečně najít svůj styl. Dokážete to i vy!

Každá žena se touží oblékat stylově. Chceme udržet krok se současnými trendy a mnoho z nás si nenechá ujít poslední výkřiky módy. My už onu touhu po dokonalém, perfektním a do posledního detailu vyšperkovaném looku zkrátka máme v povaze.

Jenže ne vždy se nám i přes veškerou snahu skutečně podaří dosáhnout přesně takového vzhledu, po kterém toužíme. Je logické, že pak přichází na řadu otázka: co je špatně?! Pokud si myslíte, že trendy módní outfity musí stát majlant a vy se jich vzdáváte jen proto, že si zkrátka nemůžete dovolit utrácet nesmyslné sumy za kvantum oblečení, pak je dnešní článek určený právě vám.

Po jeho dočtení už budete mít úplně jiný názor, protože přijdete na to, že se můžete oblékat stylově, slušivě a módně i bez toho, aby vaše šatní skříň praskala ve švech a bankovní konto naopak zelo prázdnotou.

Už znáte svůj osobitý styl?

Chcete-li vědět, kde se skrývá ono tajemství celého úspěchu, tady máte odpověď: ve znalosti vašeho osobitého stylu! Každá z nás má svůj vlastní styl, který jí dokonale sedí, který jí lichotí a sluší. Stačí ho jen objevit a pak držet zuby nehty.

Není to tak složité, nebojte se. V dnešním článku vám pomůžeme na cestě za objevením vašeho osobitého stylu ve čtyřech krocích. Tak co, jdeme na to?!

Za prvé: musíte vědět, jakou máte postavu!

Na samotném začátku je potřeba mít jasno v tom, jaký jste typ postavy. Je jich hned několik a každý z nich je něčím odlišný a specifický, takže jej snadno odhalíte.

Možná máte postavu typu jablíčko, možná jste typická hruška, nebo vlastníte chlapeckou postavu, která neoplývá ženskými tvary a je taková rovná. Mezi další typy postavy patří přesýpací hodiny, trojúhelník a obrácený trojúhelník. Tak schválně – jakou postavu máte zrovna vy?

Za druhé: obstarejte si základní kousky!

Jak už jsme jednou říkali – vaše šatní skříň nemusí doslova překypovat oblečením. To je naprostá zbytečnost. Možná to nevíte, ale bohatě si vystačíte s několika základními kousky, mezi něž patří například slušivá košile, trendy sáčko nebo dobře padnoucí džíny.

Inspirujte se na internetu a pořiďte si do svého šatníku základní kousky, které lichotí vaší postavě. S nimi pak můžete vytvářet hotová kouzla a nebude vás to stát balík.

Za třetí: poznejte barvy, které vám sluší!

V neposlední řadě je dobré mít přehled o tom, jaké barvy vám sluší a jakým byste se naopak měli vyhýbat co možná nejširším obloukem. Vhodné barvy se určují podle typu pleti, i v tomto případě vám pomůže internet, na kterém se dá najít opravdu cokoli. Jakmile budete mít seznam barev, které jsou pro vás jako stvořené, nebojte se s nimi vytvářet zajímavé outfity. Bude vás to bavit!

Za čtvrté: najděte si svoji originalitu!

Každá z nás je v něčem jiná. Součástí vašeho osobitého stylu je určitá věc, díky které se budete odlišovat a která se pro vás stane jakýmsi poznávacím znamením. Může to být například netradiční účes nebo extravagantní barva vlasů. Nebo třeba nějaký výrazný doplněk či šperk. Záleží jen na vás, čím se rozhodnete odlišit a vybočit z řady.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější