Pátek, 22 září, 2023
Domů Hubnutí Recenze a zkušenosti KetoDiet - Opravdu funguje?

Recenze a zkušenosti KetoDiet – Opravdu funguje?

Proteinové diety v poslední době zaznamenaly obrovský bum. Jsou založené na jednoduchých principech a fungují u téměř každého zdravého člověka, který trpí nadváhou. V principu jde o snižování sacharidů v jídelníčku, díky čemuž se tělo přepne do ketózy a tělo začne samo spalovat uložené tuky. V tomto článku si řekneme jak proteinová dieta KetoDiet funguje, jaké má fáze a jaké jsou zkušenosti reálných lidí.

Co je to proteinová dieta?

S proteinovou dietou přišel poprvé americký profesor George. L. Blackburn, který zkoumal jak je naše tělo schopné spalovat přebytečné tuky, zdravou výživu a prevenci pro různé onemocnění.

Princip keto diety je založen na stavu těla zvaným ketóza. Do ketózy se lidské tělo dostane omezením příjmu sacharidů. Ve chvíli kdy snížíme příjem sacharidů hlavním zdrojem energie pro tělo se stanou tuky. V tuto chvíli začneme spalovat přebytečné tuky a hubneme na svou vysněnou váhu.

Proteionovou dietu také můžeme najít pod názvy keto dieta, ketogenní dieta či bílkovinová dieta. Názvy se tady můžou lišit, ale princip je vždy stejný.

Dietní plány KetoDiet

Dietní plány ketonové diety se děli na Basic, která je určena pro lidi s nízkou nadváhou. Medium, který je určen pro lidi se střední nadváhou a jedním z neprodávanějších plánu. A posledním je Intense, který využijí hlavně lidé s těžkou nadváhou. Délka dietního plánu se liší dle stupně nadváhy.

Dietní plány KetoDiet
Dietní plány KetoDiet

Cena dietních plánů KetoDiet

Cena dietních plánů se odvíjí od typu dietního plánu a fáze ve které osoba momentálně hubne. V době psaní článku jsou ceny dietních plánů následující.

Dietní plán Basic

 • 2 týdenní balíček pro první fázi – 3 190 Kč
  • 70 porcí
 • 2 týdenní balíček pro druhou fázi – 2 590 Kč
  • 56 porcí

Dietní plán Medium

 • 3 týdenní balíček pro první fázi – 4 690 Kč
  • 105 porcí
 • 3 týdenní balíček pro druhou fázi – 3 790 Kč
  • 84 porcí

Dietní plán Intense

 • 4 týdenní balíček pro první fázi – 5 990 Kč
  • 140 porcí
 • 4 týdenní balíček pro druhou fázi – 4 990 Kč
  • 112 porcí

3 fáze diety KetoDiet

Pokud se pustíte do hubnutí pomocí proteinové diety, čekají vás tři fáze, ve kterých postupně nahrazujete KetoDiet jídlo za běžné jídlo. V první fázi vás čeká rychlé hubnutí, v druhé fázi stabilizace hmotnosti a ve třetí fázi se pomalu vracíte k běžnému jídlu. Tyto tři fáze s blíže vysvětlíme.

1. fáze rychlého hubnutí

 • V této fázi budete konzumovat 5 KetoDiet jídel denně
 • Budete pít dostatečné množství povolených nápojů (voda, čaj)
 • Nastartujete své hubnutí a budete pociťovat první změny
 • Denní příjem sacharidů se drží do 30g

2. fáze stabilizace hmotnosti

 • V této fázi budete konzumovat 4 KetoDiet jídel denně a jedno jídlo bohaté na bílkoviny. Svůj jídelníček můžete doplnit o jakoukoliv zeleninu. Do jídelníčku dále pomalu přidáváte další potraviny jako je ovoce a zdravé tuky.
 • Stále dodržujete pitný režim
 • Denní příjem sacharidů se drží do 50g
 • V této fázi se také doporučuje začít se sportem, který účinek hubnutí zvyšuje.

3. fáze návrat k jídelníčku

 • V této fázi budete konzumovat 2 KetoDiet jídla denně a tři běžná jídla bohaté na bílkoviny. Můžete veškerou zeleninu a většinu druhů ovoce.
 • Udržujete svůj zdravý životní styl pravidelnou stravou, sportem a potraviny prospěšnými pro vaše tělo
jana a jakub hubnou s KetoDiet

KetoDiet a hubnutí s odborníkem

KetoDiet nabízí také hubnutí s odborníkem, který vám poskytne individuální rady při vašem hubnutí. Pokud budete mít o tuto službu zájem máte možnost navštívit jedno z konzultačních středisek v Praze, Brně a Pardubicích kde na vás budou čekat výživový poradci, kteří mají zkušenost s hubnutím pomocí proteinové diety. Získáte tak osobní přístup, pravidelné konzultace díky kterým můžete sledovat postupné výsledky vašeho hubnutí a případně s odborníkem upravovat jednotlivé kroky. Pod odborným vedením bude vaše hubnutí efektivnější a docílíte tak rychleji své vysněné váhy!

Je KetoDiet vhodná i pro muže?

KetoDiet nejen, že je vhodná i pro muže. Ale muži díky ní zhubnou pravděpodobně snáz než ženy. Jelikož muži hubnou všeobecně rychleji než ženy u proteinové diety si mohou dopřát sladší varianty produktů. Pokud jste tedy můž, a snažíte se jednoduše zhubnout. Určitě proteinovou dietu KetoDiet vyzkoušejte.

Jaké recepty vyzkoušet na KetoDiet

Slanina s vajíčkem a avokádem
Slanina s vajíčkem a avokádem

KetoDiet není jen o konzumaci práškových koktejlů. Podle toho v jaké fázi diety se nacházíte, postupně přidáváte běžné pokrmy. Nic nezkazíte přidáváním zeleniny, ovoce a zdravých tuků, ale můžete si dopřát i dobroty ke kávě, nízkosacharidový chléb a další pochutiny. Pro inspiraci se podívejte na oficiální recepty, nebo navštivte blog s recepty LCHFdieta.cz, který se zabývá nízkosacharidovou stravou.

Na samotném eshopu KetoDiet najdete také spoustu jídel, kterými můžete doplnit váš jídelníček. Vyzkoušet můžete proteinové tyčinky, proteinové kaše, proteinové polévky, proteinové smothie, jerky, pudinky, chipsy a mnoho dalšího!

Zkušenosti s KetoDiet

Zkušenosti uživatelů diskuzních fór a na Heurece vypovídají o účinnosti této diety. Mnoho lidí díky KetoDiet zhublo na svou vysněnou hmotnost, kterou si dále udržují.

Paní Lucie například na Heurece hodnotí takto: „Vzhledem k nadváze jsem se rozhodla pro ketodietu od Ketodiet a jsem s ní maximálně spokojená. Člověk musí mít pevnou vůli, aby nehřešil a také fantazii na jídla, protože ne veškeré produkty mu chutnají, ale na internetu jsou recepty, dle, kterých je lze vylepšit a nahradit tak i normální chutné jídlo. Z počátku trvá než si člověk zvykne a tělo se přizpůsobí, ale výsledek za to opravdu stojí.“ Některým lidem tedy nemusí vyhovovat chuť proteinových jídel, ale výsledek stojí za to.

Na různých fórech se dále objevují renceze podobného typu: „Už jsem to tu i snad někde psala, s touhle dietou hubla tchyně a je maximálně spokojená. 12kg dole a váhu si už dlouhou dobu drží. V jejích letech musela dát dolu kila hlavně ze zdravotních důvodů.“

Stojí za to vyzkoušet KetoDiet?

Za nás rozhodně ano! Pokud se snažíte zhubnout pouze pár kil, nebo máte problém s větší nadváhou, rozhodně byste měli přemýšlet nad proteinovou dietou KetoDiet. Nejenže se zbavíte přebytečných kil, ale naučíte se zdravým návykům a budete žít spokojenější život s dokonalou postavou. A to přeci stojí za vyzkoušení.

Pokud stále váháte přečtěte si i náš článek o dietě KetoMix.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější