Pátek, 22 září, 2023
Domů Hubnutí KetoMix dieta - recenze a zkušenosti

KetoMix dieta – recenze a zkušenosti

KetoMix je produktem, který využívá výhody proteinové diety. Co to je proteinová dieta, pro koho je vhodná a jaké přednosti a nevýhody má samotný KetoMix?

Co je keto dieta

Ketonová dieta, nebo také proteinová dieta, je založená na výrazném omezení jinak běžné složky naší stravy – sacharidů. Co se za takových podmínek stane? Díky této stravovací úpravě dostaneme svoje tělo do stavu tzv. ketózy. V játrech dochází za těchto podmínek k produkci ketonů, které slouží organismu jakožto zdroj energie. Tělu se nedostává krevního cukru, proto si musí sahat do vlastních „zásob“ a přirozeně tím spaluje tuky. Jedná se tedy o princip, který má biologický základ a je nám vlastní.

KetoMix recenze – výhody ketonové diety

Keto dieta je, jak padlo výše, skutečně účinná. Princip omezení sacharidů funguje u každého zdravého člověka. Chybějící sacharidy je navíc potřeba nahradit přísunem bílkovin a tuků. Proto při ketonové dietě nebudete mít hlad. Spalování tuků je efektivní i rychlé, tělo se do stavu ketózy v průměru dostane po zhruba dvou až třech dnech, kdy se v podstatě přepne do jakéhosi „nouzového režimu“.

Ketomix recenze

Co je KetoMix dieta a jak funguje

KetoMix kopíruje principy keto diety. Uvádí se, že obecná hranice pro to, aby dieta fungovala, je cca 50 gramů sacharidů denně, lépe ale 20 gramů. KetoMix proto přináší přesně sestavený jídelníček dimenzovaný pro dietu. Žádné přemýšlení nad obsahem živin, žádné sestavování dietního plánu a hlavně: žádné vaření. KetoMix ve výsledku šetří peníze a hlavně čas.

Zároveň máte jistotu, že navržený systém jídel respektuje rozložení všech potřebných živin a dokáže chybějící sacharidy nahradit tak, aby vám při dietním režimu nic nechybělo a vy jste tělo neošidili o přísun potřebných vitaminů a minerálů.

Náš tip:
Náš tip: Optimální je doplnit dietu přiměřenou pohybovou aktivitou dle vlastních možností, odpovídajících vaší fyzické kondici. V zásadě to ale není nezbytně nutné. Proteinová dieta je účinná sama o sobě.

Jak funguje KetoMix dieta – fáze diety

Pokud nechce zhubnout pouze krátkodobě, je potřeba projít třemi fázemi diety, které blíže popisujeme v následujících odstavcích.

1. redukční fáze diety

V první fázi očekávejte nejvyšší úbytek váhy. Jelikož bude vaše tělo přecházet do ketózy může se u vás projevit keto chřipka, která se podobá klasické chřipce a do pár dní zcela zmizí. Poté se budete cítit výrazně lépe. V této fázi budete konzumovat 5 KetoMix jídel denně a pít dostatečné množství tekutin (voda, káva a čaj). V první fázi byste měli zhubnout polovičku cílové váhy ke zhubnutí, zároveň by tato fáze neměla trvat déle než 8 týdnů.

V první fázi můžete do svého jídelníčku zařadit:

 • 0,5 kg zelené nebo bíle zeleniny
 • 0,2 l mléka
 • 20g oříšků a semínek

Vyvarujte se alkoholu, případně si výjimečně dejte skleničku nízkosacharidového KetoMix vína.

2. redukční fáze diety

Pokud jste již zhubli polovinu cílové váhy, nebo první fáze trvala již 8 týdnů, přesouváte se do druhé fáze. V druhé fázi bude jíst 3 KetoMix jídle denně a pít dostatek tekutin.

V druhé fázi přidáte tyto potraviny:

 • 1 kg zelené nebo bíle zeleniny
 • 0,2 l mléka
 • 20g oříšků a semínek
 • sklenička KetoMix vína
 • bílé maso
 • ryby
 • sýry
 • vejce
 • šunku
 • nízkotučné mléčné výrobky bez cukru

V druhé fázi můžete vyzkoušet nízkosacharidové recepty např. z blogu LCHFdieta.cz.

3. fixační fáze diety

Tato fáze je poslední a vstupujete do ní z vaši vysněnou váhou. Momentálně již nemusíte konzumovat KetoMix produkty, ale pravděpodobně vám budou vyhovovat jako rychlá svačinka během dne. Tato fáze by v ideálním případě měla trvat do konce života. Jezte s mírou, tak jak jste se naučili během předchozích fází, pijte dostatek tekutin a snažte se vyhnout návratu do starých kolejí. Jezte zdravě, konzumujte dostatek zeliny a vyhýbejte se cukru v jakékoliv formě.

Jak vypadá KetoMix jídelníček a jaké produkty obsahuje

Jídelníček KetoMix je sestaven podle dietního plánu v závislosti na tom, kolik konkrétně chcete zhubnout, respektive jaká je vaše výchozí hmotnost. Podle toho je zapotřebí stanovený jídelníček dodržovat příslušnou dobu od 7 dnů do 4 týdnů. Ten obsahuje dostatečný počet různorodých pokrmů, aby vám stravování po čase nepřišlo chuťově stereotypní.

Z čeho se KetoMix skládá? Konkrétně budou ve vašem dietním plánu zařazeny speciální proteinové koktejly, polévky, tyčinky, omelety, palačinky, pečivo, kaše, pudinky, čokolády a sladkosti a doplňky stravy. Keto dieta má zásadní výhodu v tom, že při ní nemusíte trpět hlady, ale ani chutěmi. Není totiž nutné si odříkat čokoládu či sladkosti. Navíc svou dietu můžete podpořit i dalšími prostředky, například vysoce účinným spalovačem tuků s L-carnitinem.

Dietní plány pro různé typy nadváhy

Lehká nadváha

Máte-li lehkou nadváhu, je pro vás určen balíček diety na tři týdny, který obsahuje 110 porcí jídel. Samozřejmě můžete do diety vřadit i jídla, která v balíčku nejsou. A neměli byste ani zapomínat na konzumaci zeleniny. Optimální je konzumace až půl kilogramu denně.

Dieta je v případě lehké nadváhy rozdělena do dvou fází. V první fázi setrváte 1 týden, druhou fázi stravování podle zásad proteinové diety pak držíte po dobu 3 týdnů. V rámci první fáze jíte 5x denně jídla KetoMix doplněné o zeleninu a ořechy, posléze už budete KetoMix konzumovat pouze 3x denně. Dva pokrmy za den můžete v této fázi nahradit jídlem vlastním.

Střední nadváha

V případě střední nadváhy je nejlepší si dietu poskládat z balíčku na čtyři týdny a k němu si pořídit jedno balení s 10 porcemi. Můžete si samozřejmě koupit i jídla, která v balíčku zahrnuta nejsou, abyste měli rozmanitější stravu. Dohromady tak stravovací plán bude pro hubnoucího čítat 160 porcí.

Složení stravy je i v tomto případě v principu stejné, liší se ale samozřejmě doba, po kterou byste měli stanovený jídelníček držet. První fáze tak trvá 2 týdny a druhá fáze 4 týdny. Totožně se budete v první fázi stravovat pouze jídly KetoMix, přípustné jsou dále ořechy a zelenina. Ve druhé fázi začnete KetoMix konzumovat pouze 3x denně a dále jíte jídla svoje.

Vyšší nadváha

Stravu pro ty, kteří bojují s vyšší nadváhou, je optimální složit ze dvou balíčků KetoMix – na 3 a na 4 týdny. Celkem byste tak k dispozici měli mít 250 porcí proteinových jídel.

V první fázi budete hubnout 3 týdny, v druhé fázi byste měli vydržet 6 týdnů. Opět platí, že v první fázi dodržujete frekvenci stravování 5x denně s doplněním o zeleninu a ořechy. Ve druhé fázi vám stačí 3x denně jídla KetoMix a konzumace současně i jiných pokrmů dle zásad zdravé stravy.

Velmi vysoká nadváha

Kdo potřebuje zhubnout opravdu výrazně, měl by si dietu nejvhodněji poskládat ze tří balíčků, a to následovně: dva balíčky na 4 týdny a jeden balíček na 2 týdny. Celkem tak budete mít 370 porcí jídel. Dále jsou pravidla pro stravování shodná jako v předešlých případech.

Z nápojů se v každém dietním plánu navíc připouští káva, čaj nebo speciální nízkosacharidové víno v maximálním objemu 1 dcl.

Výpočet BMI pro správnou volbu dietního plánu

Pokud si nejste jistí, jaký dietní plán zvolit využijte kalkulačku na výpočet BMI. Do kalkulačky zadáte pohlaví, výšku, věk a váhu. Kalkulačka vám vypočte jaká je vaše ideální váha a zda se pro vás ketonová dieta hodí či nikoliv. Jako bonus můžete kontaktovat výživovou poradkyni, která vám na vyžádání zašle doporučení na míru se vzorovým jídelníčkem.

Co jednotlivé balíčky obsahují a jaká je jejich cena

Začít s dietou KetoMix je snadné, díky balíčkům které nabízí na jeden, dva, tři či čtyři týdny. Balíčky vám poskytnou optimální složení jídel a usnadní vám správnou volbu produktů. K balíčkům si, ale můžete také dokoupit různé produkty které nabízí ve svém e-shopu.

Balíček KetoMix na 1 týden

Nejmenší ze všech balíčků, který obsahuje 35 jídel na jeden týden. Balíček je vhodný pro všechny fáze diety.

Balíček na jeden týden obsahuje tyto produkt:

 • 1x Koktejl střední balení (15 porcí)
 • 2x Koktej s příchutí (čokoláda, vanilka, jahoda, banán, lesní směs, kokos, káva)
 • 1x Balení zeleninové polévky (10 porcí)
 • 1x Balení sýrové omelety (10 porcí)
 • 1x Manuál s informacemi a jídelníčkem
 • 1x Odměrka na přípravu
 • 1x Dárek – šejkr nebo tyčinka zdarma

Balíček KetoMix na 2 týdny

Druhým balíčkem je balíček na 14 dní. Tento balíček obsahuje 70 porcí jídla. Balíček je vhodný pro všechny fáze diety a oproti variante na 1 týden si zde můžete vybrat o jednu příchuť koktejlů navíc a vyzkoušíte banánovo jablečnou kaši. S tímto balíčkem získáte také dopravu zdarma.

Balíček na dva týdny obsahuje tyto produkt:

 • 1x Koktejl velké balení (40 porcí)
 • 3x Koktej s příchutí (čokoláda, vanilka, jahoda, banán, lesní směs, kokos, káva)
 • 1x Balení zeleninové polévky (10 porcí)
 • 1x Balení banánovo jablečné kaše (10 porcí)
 • 1x Balení sýrové omelety (10 porcí)
 • 1x Manuál s informacemi a jídelníčkem
 • 1x Odměrka na přípravu
 • 1x Dárek – šejkr nebo tyčinka zdarma

Balíček KetoMix na 3 týdny

S tímto balíčkem získáte stravu na celé tři týdny a obsahuje 110 porcí jídel. V tomto balíčku vyzkoušíte navíc rajčatovou polévku, palačinky, čokoládovou kaši a zeleninovou omeletu. Tak jako předchozí varianty je tento balíček určen pro všechny fáze diety a samozřejmostí je doprava zdarma.

Balíček na tři týdny obsahuje tyto produkt:

 • 1x Koktejl velké balení (40 porcí)
 • 3x Koktej s příchutí (čokoláda, vanilka, jahoda, banán, lesní směs, kokos, káva)
 • 1x Balení zeleninové polévky (10 porcí)
 • 1x Balení rajčatové polévky (10 porcí)
 • 1x Balení palačinek (10 porcí)
 • 1x Balení čokoládové kaše (10 porcí)
 • 1x Balení banánovo jablečné kaše (10 porcí)
 • 1x Balení zeleninové omelety (10 porcí)
 • 1x Balení sýrové omelety (10 porcí)
 • 1x Manuál s informacemi a jídelníčkem
 • 1x Odměrka na přípravu
 • 1x Dárek – šejkr nebo tyčinka zdarma

Balíček KetoMix na 4 týdny

Největší balíček na celé 4 týdny obsahuje 140 porcí jídel. Tento balíček je vhodný pro všechny tři fáze keto diety a získáte dopravu zdarma. U tohoto balíčku vás zajisté potěší jeho rozmanitost, jelikož oproti předchozím variantám vyzkoušíte mnohem více produktů. Navíc je zde sýrová polévka, housky, pudink a nízkosacharidové konjakové těstoviny.

Balíček na tři týdny obsahuje tyto produkt:

 • 1x Koktejl velké balení (40 porcí)
 • 3x Koktej s příchutí (čokoláda, vanilka, jahoda, banán, lesní směs, kokos, káva)
 • 1x Balení zeleninové polévky (10 porcí)
 • 1x Balení sýrové polévky (10 porcí)
 • 1x Balení rajčatové polévky (10 porcí)
 • 1x Balení palačinek (10 porcí)
 • 1x Balení čokoládové kaše (10 porcí)
 • 1x Balení banánovo jablečné kaše (10 porcí)
 • 1x Balení zeleninové omelety (10 porcí)
 • 1x Balení sýrové omelety (10 porcí)
 • 1x Balení housek (10 porcí)
 • 1x Balení pudinku (10 porcí)
 • 1x balení konakových těstovin
 • 1x Manuál s informacemi a jídelníčkem
 • 1x Odměrka na přípravu
 • 1x Dárek – šejkr nebo tyčinka zdarma

Ceny balíčků KetoMix

 • na 4 týdny – 5 490 Kč
 • na 3 týdny – 4 580 Kč
 • na 2 týdny – 2 990 Kč
 • na 1 týden – 1 490 Kč

Při objednávce nad 1 490 Kč pak máte nárok na poštovné zdarma. Zásilku si vyzvednete na jednom z téměř 1 600 výdejních míst.

Akce a slevy KetoMix

Pro akci nebo zlevněnou dietu KetoMix pravidelně sledujte web výrobce. Často se zde nabízí slevu na první nákup, nebo časově omezené nabídky, díky kterým můžete opravdu hodně ušetřit.

KetoMix recepty aneb jak vařit s KetoMix

Nejenom keto jídla
Zelenina by se měla později stát nejdůležitější součástí vašeho jídelníčku, ať již samostatně nebo ve formě přílohy. Vyhýbat se posléze nemusíte ale ani masu, preferujte to libové, například kuřecí. Snažte se primárně omezovat hlavně smažené, dejte přednost pečení v troubě.

Bude mi to chutnat? Tak zní nejčastější obava těch, kteří se pustí do diety. S KetoMix se obávat nemusíte. Jídla jsou samozřejmě předpřipravena. Polévky nebo omelety jsou však variabilní, podle své chuti do nich můžete přidávat koření nebo zeleninu, jejíž konzumace je zejména v první fázi diety velmi žádoucí.

Smaženého se nemusíte zříkat zcela, proteinové omelety jsou toho důkazem. Připravíte je jednoduchým rozmícháním směsi ve vodě a osmažením na pánvi. Ani začínající kuchaři nemusejí mít obavy z přehnaně složité přípravy.

Ketomix recenze

Některým uživatelům vyhovují zejména koktejly, řada klientů ale naopak kvituje, že ostatní proteinová jídla KetoMix jsou chuťově velmi podobná klasickým pokrmům. Rozhodně tak nemusíte mít strach z toho, že byste na několik týdnů skončili na tekuté stravě, připomínající ze všeho nejvíce příkrmy pro batolata. S KetoMixem se najíte i očima. Jídla jsou skutečně chutná a nepoznáte v nich žádnou umělou pachuť ani žádný „instantní“ dojem.

Náš tip:
KetoMix je vhodný také pro dodržování diety na cestách, příprava zabere jen několik minut. Chcete-li ozvláštnit svoje stravování sladkými pokrmy, ideální jsou pro vás proteinové palačinky nebo pudingy. Ty poslouží jako dezert nebo jako rychle připravená snídaně či svačina.

KetoMix zkušenosti uživatelů

Nejen KetoMix, ale obecně žádnou proteinovou dietu by neměly držet těhotné ženy. Rovněž se nedoporučuje těm, kteří mají problémy s játry. Zdravý člověk dietu držet smí a u zdravých lidí skutečně k úbytku tělesné hmotnosti dochází. Jen je potřeba počítat s tím, že rozkolísaná hladina krevního cukru na počátku může způsobovat výkyvy v podobě výrazného hladu nebo chuti, které se střídají se stavem absolutní nechuti na cokoli, jak popisují některé uživatelky. Také se můžete cítit unavení.

Měli byste vědět:
Rozhodně v této fázi nepanikařte a dietu nepřerušujte. Jedná se o standardní průvodní jev, který se sám v krátké době upraví a spontánně vymizí.

KetoMix a recenze na Heurece

O kvalitě této ketonové diety vypovídají i pozitivní recenze uživatelů na Heurece. KetoMix má v nynější době hodnocení celých 88 procent. Toto hodnocení je od reálných lidí, kteří mají s touto dietou dobré zkušenosti a pomohla jim zhubnout přebytečná kila. Dle Heureky tedy určitě stojí za vyzkoušení.

„Ketonová dieta je velice výhodná pro lidi, kteří nejsou schopni žádného fyzického zatížení. Její účinnost je u mé osoby veliká. Navíc finance použité na nákup balíčku člověk ušetři za nutný běžný nákup, který by musel udělat, kdyby balíček diety neměl.“ Zdroj: Heureka.cz

„Rychlá příprava. Okamžitě zažene hlad i chutě. U mne důvodem k objednávce hubnutí nebylo, ale kterou ženu by nepotěšilo ploché bříško hned po dvou dnech 🙂 ?“ Zdroj: Heureka.cz

„Produkt mi byl doporučen mou známou.Vyzkoušela jsem balíčky na 7 dní.Vše mi z něj chutnalo,kromé rýže.Ta mi opravdu nechutná.Jinak naprostá spokojenost,budu kupovat i nadále.“ Zdroj: Heureka.cz

„Produkt mně zaujal možností snížit moji menší nadváhu (8 kg) v celkem rychlém časovém intervalu. Složení produktů KetoMix a rozložení hubnutí do tří fází mi připadá celkem rozumné řešení a příprava jednotlivých jídel je velmi rychlá a nenáročná na čas. Nemusím přemýšlet co můžu a co nemůžu jíst, je to přesně dané a stačí dodržovat rady a doporučení.
Cenově mi produkty KetoMix připadají trochu dražší, ale nemám zkušenost s jinými firmami a jejich nabídkou dietních produktů, takže to nemohu porovnat.
Tento způsob stravování mi zatím vyhovuje. Po týdnu úbytek 3,5 kg hmotnosti je skvělý začátek. 6. den se dostavila menší jednodenní krize – malátnost, únava, ale na tento stav výrobce v Průvodci KetoMix předem upozorňuje, což je velmi dobré vědět. Dokoupila jsem si další produkty a rozhodla se pokračovat. S výsledkem jsem zatím spokojená, cítím se dobře. KetoMix funguje, což je podstatné.“ Zdroj: Heureka.cz

Kolik se dá skutečně zhubnout

Reálné výsledky budou dosahovat při dodržování všech zásad zdravého stravování cca -1 kilogram týdně. Což je dostatečně rychlé hubnutí na to, abyste za sebou viděli výsledky a během diety si udrželi motivaci, stále se ale zároveň jedná o „zdravý“ váhový úbytek. Lépe se vám samozřejmě bude hubnout tehdy, pokud do diety zařadíte také patřičnou pohybovou aktivitu.

Obecně se uvádí, že 1 až 2 kilogramy týdně představuje optimální váhový úbytek. Hubnout drasticky, a snažit se v krátkém časovém úseku zbavit co největšího počtu kilogramů, není pro váš organismus vhodné a může to vést k výraznému jojo efektu po ukončení jakékoli diety a návratu k bývalým stravovacím návykům. Proto je vhodné si ještě v průběhu dodržování diety osvojit přípravu zdravějších receptů.

Celebrity a KetoMix

Bezmála povinností známých tváří je vypadat dobře a udržovat si štíhlou postavu. Tváří KetoMix diety se v současné době stala herečka Mahulena Bočanová.

Má proteinová dieta také nějaké nevýhody?

Zcela vyloučeni jsou z dodržování proteinové diety pacienti trpící, alergiemi na sóju, vejce, celer nebo mléko. Dále je dieta nevhodná mimo těhotných žen také pro ty, které stále kojí. Rovněž se nedoporučuje dodržování keto diety pacientům s psychiatrickým onemocněním nebo těm, kteří trpí anorexií a bulimií.

Jak již bylo uvedeno výše, proteinová dieta má také své kontraindikace. Některá onemocnění vyžadují konzultaci s lékařem, jestliže byste dietu chtěli držet. Platí to například pro Crohnovu chorobu či diabetes II. typu. Proteinovou dietu samozřejmě nemůžete porušovat, pak nepřinese žádoucí výsledky. Po ukončení diety se nesmíte vrátit k nevhodným stravovacím návykům. Keto dieta představuje jakousi startovní čáru.

Asi nejzávažnějším rizikem je nadměrný příjem bílkovin, který může vyvolat poškození ledvin. Rozhodně proto svůj stravovací plán dodržujte a nesnažte se stanovenou dobu diety překračovat.

Předchozí článekPrášek po
Další článekPřírodní produkty na zvětšení poprsí

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno