Středa, 29 listopadu, 2023
Domů Kosmetika Bělící pásky na zuby - recenze a nákupní rádce

Bělící pásky na zuby – recenze a nákupní rádce

V dnešní uspěchané době máme omezený čas pro péči o sobe, bojujeme s nedostatkem času a snažíme se skloubit práci a zdravý živní styl. Jednou z oblastí péči sama o sebe je bělení zubů. Bělení zubů v poslední době prošlo výrazným pokrokem a trendem poslední doby se staly bělící zubní pásky. V tomto článku si vysvětlíme jak fungují a ukážeme si tipy na nejlepší na trhu.

Péče o zuby je velmi důležitá. Zuby máme jen jedny a je důležité se o ně starat. Pokud chcete navíc svou rodinu, přátele či kolegy v práci oslnit jasně bílým úsměvem, začněte se o ně starat co nejdříve a výsledky se dostaví.

Jak fungují bělící pásky na zuby

Bělící pásky jsou vhodné pro lidi, kteří trpí nedostatkem času, na bělení zubů odborníkem nemají dostatečný rozpočet a hlavně pro ty, kteří chtějí bělejší zuby. Pokud tedy nemáte čas na bělení u svého zubaře a nejste ochotni zaplatit vysoké částky za bělení zubů, bělící zubní pásky jsou pro vás ideální volbou.

Bělící pásky na zuby jsou nejvhodnější pro osoby, které mají lehce až středně zežloutlé zuby. Bělící pásek je malý elastický pás, který je potažen bělícím gelem. Ve většině případů obsahuje peroxid vodíku, který se používá také u dražších bělení zubů.

Celá procedura trvá 1-2 týdny. Zubní pásky se aplikují každý den po dobu půl hodiny. Někteří lidé již po této době pozorují dostatečně viditelné výsledky, pokud mezi ně nebudete patřit, nenechte se odradit a pusťte se do druhého kola bělení.

beleni zubu pred a po

Na co si dát pozor při výběru bělících pásků na zuby

Pokud se porozhlédnete po obchodech nebo na internetu, uvidíte širokou škálu bělících pásků na zuby. Nenechte se zmást a řiďte se našim průdcem:

Cena: Neplaťte víc než musíte

Přijatelná cena cena je od 500 Kč do 1 500 Kč. Nesahejte vždy po levnější variantě, vyšší cena vám může zaručit lepší výsledek a nakonec ušetříte.

Peroxid vodíků – čím vyšší koncentrace tím lepší výsledky

Pásky na bělení zubů obsahují obvykle 6 % peroxidu vodíku, což je výrazně méně než profesionální přípravky, které aplikují zubaři. Pokud trpíte citlivými zuby, zvažte produkty s menším obsahem nebo bez obsahu peroxidu vodíku. Chcete li dosáhnout lepších výsledků, sáhněte po těch, které mají obsah peroxidu naopak vyšší.

Pokud váháte a nejste si jistí, poraďte se se svým zubním lékařem

Záruky: Je výsledek zaručený? Podporují prodej příslibem vrácení peněz?

Mnoho lidí zjistilo, že bělicí proužky odvádějí dostatečně dobrou práci a s výsledky jsou spokojení. Pokud se, ale značka není ochotna se zaručit za viditelný výsledek, měli byste zvážit zda si daný produkt zakoupit.

Pokyny pro aplikaci bělících pásků

Nastudujte si pokyny pro bělení a zvažte kdy budete proužky používat. Pravděpodobně se budete muset vyvarovat určitým potravinám a nápojům, které mohou ovlivnit proces bělení.

Některé bělící pásky vám zaručí výsledek pouze s použitím dalších produktů jako jsou například zubní pasty. Zvažte tedy zda je pro vás daný produkt i přes další podmínky výhodný.

Buďte realističtí a neočekávejte extrémní výsledky

Vaše zuby budou zajisté bělejší, ale možná nedosáhnete výsledků, kterých jste očekávali. Bělící pásky na zuby fungují, ale pokud sáhnete po levnějších variantách výsledky budou méně viditelné.

Recenze bělících pásku na zuby

Crest 3D White Professional Effects

 • Nejdražší a zároveň nejúčinnější zubní pásky, které doporučujeme.
 • Crest je důvěryhodná značka a pozitivní recenze na internetu dokazují jisté výsledky.
 • Odradit vás může pouze cena, ale u jiných produktů nedosáhnete takových výsledků.
 • Použití 1x denně na 30 minit po dobu 10 dní
 • Balení obsahuje 20 pásků, 10 na dolní zuby a 10 na horní zuby

My White Secret Whitening Strips

 • Zubní pásky za přijatelnou cenu
 • Vhodné pro citlivé zuby, jelikož neobsahují peroxid vodíku
 • Viditelné výsledky po 14 dnech pravidelného používání
 • Odstraňují skvrny a účinně bělí zuby
 • Vhodné i pro vegany
 • Použití 1x denně na 30 minit po dobu
 • Balení obsahuje 14 pásků

Už máte více jasno v tom jaké bělící pásky si vybrat? Pusťte se smělo do bělení a ohromte své okolí svým úsměvem!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější