Úterý, 6 prosince, 2022
Domů Kosmetika Nauč se správně líčit obočí

Nauč se správně líčit obočí

Tenké obočí, které připomíná housenku už je dávno pasé. Stejně tak zvýrazněné obočí podle „šablony“, které nás v posledních letech pronásleduje na celém internetu (děkujme blogerkám). Moderní doba se konečně probudila a začala si uvědomovat, že přirozenost je stejně nejkrásnější.

Modelky, které milují své přirozené obočí

Modelka Gigi Hadid na své obočí používá pouze vosk, kterým vytvaruje tvar. Obočí následně krásně vyčeše nahoru, díky čemuž je obočí hustější. Stejný postup má i její sestra, také modelka Bella Hadid. Znáš také Caru Delevingne? Cara má nádherné výrazné obočí, které si pravidelně barví, jinak už ho ale neupravuje. Podobně to má i herečka Lilly Collins.

Použij vosk a gel na obočí

Vosk ti obočí nejen vytvaruje, ale i zafixuje. Můžeš díky němu také dosáhnout přirozenějšího „načechranému“ vzhledu a ne uhlazenému „maluju si obočí“ stylu. Co se týče zvýraznění odstínu – doporučujeme ti gel na obočí, který je díky štětečku přeci jen tou nejlepší volbou.

Nezapomeň, jak vypadáš bez líčidel

Na internetu v posledních letech vzniká nespočet vtipů o ženách, co si na obličej malují obličej a bez namalovaného obočí nemají žádné. Nezapomeň na to, jak vypadáš bez líčidel. Líčidla tě mají pouze více zvýraznit, ne úplně změnit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější