Pátek, 22 září, 2023
Domů Vztahy 5 tipů jak sbalit zadaného kluka

5 tipů jak sbalit zadaného kluka

5 tipů jak sbalit zadaného kluka

Ano, my ženy máme v sobě jistý vztahový manuál, který nám radí dávat od zadaných samců ruce pryč. Ovšem pokud máte dojem že váš PAN DOKONALÝ jen plýtvá svými city na někoho úplně nemožného, možná není od věci to změnit…

… Koneckonců, na vztah musí být vždycky dva, takže i když uděláte první krok, vůbec to neznamená, že se celá akce povede. Ale co kdyby náhodou? Poradíme, co dělat a co nedělat, aby se váhy štěstí přiklonily na tu správnou stranu.

5 tipů jak sbalit zadaného kluka

Připravili jsme takový malý seznam toho, co by mohlo pomoci. Začneme něčím lehkým – změna ve stylu oblékání už totiž mnohdy stačí – a skončíme těžkým kalibrem, pro který je třeba chtě nechtě zajít do obchodu.

Hlavně nebýt v práci… nebo ve škole

Chystáte se na místo, kde bude nejspíš ON? Především se zbavte každodenní rutiny. Nedovolíte svému okolí, aby vás spatřilo jinak než v nažehlených kalhotách a skvěle padnoucím saku? Pryč s tím. Oživte svůj šatník a budete překvapeny, jak moc se změní i chování všech okolo. A povoleny jsou i výstřednosti, navíc jde o vhodný způsob k zahájení zajímavé konverzace.

Důležité je však zůstat sama sebou – to je v návodu jak sbalit zadaného kluka absolutní TOP.

Hlavně nepomlouvat jeho kamarády

Kudy vede cesty k srdci zadaného kluka? Přes jeho nejbližší přátele. A pokud je jeho stávající partnerka pomlouvá, tak tím lépe. Přidat se do už sžité party je sice trochu náročnější, ale stojí to za to.

Navíc při společných aktivitách se rozhodně lépe poznáte, a o to přece jde.

5 tipů jak sbalit zadaného kluka

Žárlivost? Ani náhodou

Tak tenhle nedostatek sebedůvěry k pořádnému balení zadaného kluka nepatří. Takže žádné rozhořčené pohledy směrem, kterým se ubírá jeho partnerka. A už vůbec ne sledování domů a podobné excesy.

Pěkně v klidu, jste přece sebevědomé, ne?

Jak sbalit zadaného kluka? Vyhýbejte se mu

Protimluv? Ale vůbec ne! Přece se nechcete stát jen „tou kamarádkou“, která je pokaždé po ruce a dokáže všechno zařídit, přinést, připravit…

Muži potřebují dobývat a o příliš snadnou kořist jednoduše nestojí.

Jak přebrat zadaného kluka? Třeba i na lidské feromony

Feromon je chemická látka vytvářená živými tvory za účelem komunikace. Nejvíce ovšem feromony proslavil jejich vliv na vzájemnou přitažlivost a lepší prožitek při sexu. Zaměříme se proto na feromony erotické.

Měly byste vědět:
Výzkumy na poli účinků feromonů zaznamenaly úspěch už v 70. letech 20. století, tehdy si profesor Berliner z USA všiml, že nechá-li na stole otevřenou lahvičku s extraktem z lidské kůže, bude uvolněnější a vztahy mezi spolupracovníky nabudou na vřelosti. Od tohoto poznání byl už jen krůček k přidávání lidským feromonů do parfémů a také k často nafouklým legendám o jejich vlivu na sex-appeal.

Vliv feromonů se výběr partnera a sex-appeal

I když vám feromony mohou s tím jak sbalit zadaného kluka účinně pomoci, svou roli hrají i další faktory. Nefunguje to tedy tak, že se navoníte feromony a muži (popř. ženy) vám začnou padat do náruče. Poněkud větší účinek mají feromony na muže, protože ti se více řídí intuicí.

Náš tip:
Ovšem jedna zajímavá studie z USA zkoumala použití feromonů ženami ve stabilním partnerském svazku. Po několika měsících došli vědci k překvapivým výsledkům: celková frekvence milostných styků a nejrůznějších intimních projevů vzrostla o celých 74%!

Feromony mohou být také užitečné ženám, které užívají hormonální antikoncepci. Je prokázáno, že tyto ženy produkují méně vlastních feromonů a navíc hůře vnímají feromony mužské. Koneckonců stejný princip je se používá i v zoologických zahradách: samec opičáka ztratí zájem o samičky, kterým je hormonální antikoncepce podávána.

Jak vybrat lidské feromony

Lidské feromony jsou k dostání buď samostatně, nebo jako součást parfému. Aplikují se podobně jako parfém na intenzivně prokrvené části těla: ušní boltce, krk, zápěstí či loketní jamku.

Tak už víte, jak sbalit zadaného kluka?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější