Pátek, 22 září, 2023
Domů Vztahy Krok od spokojeného vztahu ve dvou

Krok od spokojeného vztahu ve dvou

Zůstala jste po rozchodu sama a konečně máte doma chuť se seznámit? Příležitostí k seznámení na nás každodenně číhá několik. Zamilovat se můžete do bývalého spolužáka ze základní školy, kterého potkáte náhodně na srazu po dvaceti letech, nebo se seznámit cestou domů ze zaměstnání v autobuse. Skvělou příležitost k seznámení poskytují také online seznamky.

Jak se stát znovu šťastně zamilovanou?

Právě přes internetovou seznamku se seznámila moje dobrá kamarádka. Po dlouhé době jsme se sešli v kavárně a já byla mile překvapena tím, jak hýřila štěstím. Ještě před nedávnem působila zasmušile, nyní však jakoby z ní energie přímo vyzařovala. Před více než dvěma lety jí nešťastnou náhodou při autonehodě zemřel partner a dlouho jí trvalo, než našla vůbec chuť znovu vyjít mezi lidi do společnosti. Její sestra se již déle nemohla dívat na její neštěstí a doporučila jí seznámení prostřednictvím Evropské seznamky. Právě zde je totiž možné seznámit se s muži z téměř celého světa. Kamarádka si právě prostřednictvím této seznamky www.czech-single-women.com začala dopisovat se šarmantním Angličanem. Již více než dva měsíce si spolu vyměňují každý den e-maily a zprávy přes různé sociální sítě. Dennodenně se těší, až se uslyší a poví si, co který den zažili. Tento víkend plánují své první setkání. Oba doufají, že si spolu rozumět stejně dobře, když se uvidí osobně.

Zkuste to také!

Své štěstí v lásce prostřednictvím Evropské seznamky můžete vyzkoušet také Vy. Podle slov mé kamarádky k tomu stačí skutečně málo. Na výše uvedené webové stránce si založíte vlastní profil a s chutí se můžete pustit do hledání Vašeho životního partnera.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější