Čtvrtek, 21 září, 2023
Domů Vztahy Randíte s rozvedeným mužem? Přečtěte si, proč mu hned nemusíte dávat košem!

Randíte s rozvedeným mužem? Přečtěte si, proč mu hned nemusíte dávat košem!

Seznámila jste se příjemným mužem, se kterým jste si okamžitě padli do oka. Rozumíte si, líbí se vám a v jeho společnosti se cítíte výjimečně. Už jste si začínala myslet, že je to váš princ na bílém koni. Jenže pak přišel tvrdý pád: je rozvedený!

Pro mnohé ženy jsou rozvedení muži naprosto nevhodnými partnery. Spousta z nich má tendence dávat dotyčnému za vinu, že jeho předchozí vztah nevyšel. A vůbec si neuvědomují, že to třeba nemusela být pouze jeho vina.

Automaticky takového muže zaškatulkují a dají mu nálepku „nebrat“. Jenže ne všechny rozvedené muže lze házet do jednoho pytle. Pokud jste i vy poznala muže, který má za sebou rozvod, přečtěte si v dnešním článku, proč mu hned nemusíte dávat košem!

Je rozvedený, ne nemocný!

Hned na začátek si ujasněme jednu věc: rozvedený muž není nemocný. Nemá nějakou nakažlivou nemoc, které byste se museli bát. Možná prostě jen nebyl v předchozím vztahu šťastný. Nebo ho opustila žena, takže za nic nemůže.

Pokud do toho nevidíte, neměli byste soudit a už vůbec ne člověka zaškatulkovat. Teď už si ale pojďme prozradit, v čem se ukrývají přednosti rozvedených mužů. Budete se asi divit, ale jsou věci, díky kterým mají oproti mužům bez předchozích závazků jasně navrch!

Má odvahu zkusit to znovu!

Rozvod rozhodně není nic příjemného a je úplně jedno, jestli stojíte na straně toho, kdo o rozvod zažádal nebo toho, před koho byly pouze předhozeny rozvodové papíry.

Tak či onak vás taková zkušenost zasáhne a ne každý muž se pak dokáže pustit do dalšího vztahu. Pakliže se ale seznámíte s mužem, který ani po takovém příběhu nezahořkl a dává lásce znovu šanci, pak ho neposílejte k vodě jen proto, že má na prsteníčku ještě viditelné stopy po snubáku. Takový muž si zaslouží druhou šanci!

Už ví, co udělal špatně!

I když ztroskotání manželství nemusela být pouze jeho chyba, určitě se dokázal poučit a už si je vědom toho, co udělal špatně. Je jedno, jestli to byl on, kdo se zapříčinil o rozpad manželství nebo jestli se pouze svezl na vlně, tak či onak se nad tím určitě zamyslel a jistě přišel na to, co bylo špatně.

A jelikož už si určitě nebude chtít podobnou zkušeností procházet znovu, poučí se a dané věci, které třeba byly špatně, už prostě dělat nebude.

Stojí nohama pevně na zemi!

Stejně jako ženy mají o manželství mnohdy trochu přehnané představy, které se často neslučují s realitou, mají tyhle představy i muži. Samozřejmě pouze ti, kteří si neprošli rozvodem.

Muž, který má za sebou rozvod, si už manželství nevybarvuje pouze v růžových barvách a místo toho stojí nohama pevně na zemi. A neopřít se o takového muže, který je realista, by byla obrovská škoda, nemyslíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější