Čtvrtek, 21 září, 2023
Domů Inspirace Offline víkend

Offline víkend

Každodenní stres všedních dnů by tě měl pronásledovat jen ve všední dny. Víkend? Ten patří jen a jen tobě! A abys utekla od reality, stresu a virtuálního světa, buď jednoduše offline!

Vypnout data, vypnout wifi

Pro všechny případy nech mobilní telefon raději zapnutý, nikdy nevíš, co se bude dít. Dej ale všem přátelům a rodině vědět, že nebudeš na síti, že budeš offline. Připrav se na překvapené a nechápavé výrazy, ty ale offline víkend nutně potřebuješ. Vypni data, vypni wifi.

Raději čti knížky

Sedni si, zhluboka se nadechni, udělej si horký čaj nebo kávu a sedni si ke čtení knížky. Nebudeš rušena pípáním zprávy na Messengeru, nebudou ti chodit pracovní ani soukromé emaily, nebudou ti vyskakovat novinky na Facebooku nebo Instagramu. Utečeš od reality a tentokrát do světa knih, ne do virtuálního světa. Příjemná změna, ne?

Procházky do přírody

Příjemné podzimní počasí si říká o dlouhou procházku v přírodě, ať už sama se svým psem, přítelem nebo kombinací obojího. Skoč se nadýchat čerstvého vzduchu a nasbírej síly na další pracovní týden.

Čistá hlava, čistá mysl

Ve tvém offline víkendu si nemusíš dělat starosti novou fotkou další tvé kamarádky, která se zasnoubila a ty stále nic. Protože se tyhle novinky nedozvíš. Pročistíš si svou hlavu, mysl, srovnáš si priority a až naskočíš znovu do vlaku online, tyhle přepadovky se ti budou lépe snášet. Co říkáš?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější