Pátek, 22 září, 2023
Domů Inspirace Ochutnejte španělské víno Old Porter

Ochutnejte španělské víno Old Porter

Hledáte kvalitní víno ke sváteční příležitosti? Přesně takové je španělské víno Old Porter. Již při prvním ochutnání pocítíte jazyku jeho jedinečnou chuť.

Jaký vybrat aperitiv ke slavnostní příležitosti?

Španělské víno Old Porter pochází z vinařské oblasti Montilla – Moriles, která proslula výrobou sladkých vín. Víno Old Porter se vyrábí z odrůdy Pedro Ximénez a je skutečnou perlou mezi španělskými sladkými víny. Z odrůdy Pedro Ximénez vznikají vynikající sladká a suchá vína, která jsou proslulá po celém světě. V České republice je můžete za příznivou cenu pořídit v e-shopu i kamenné prodejně společnosti BMC Brno. Víno Old Porter je možné podávat jako digestiv i jako aperitiv. Znalci alkoholických nápojů jistí vědí, že aperitiv se doporučuje podávat čtvrt hodiny až dvacet minut před začátkem konzumace pokrmu. Aperitiv slouží ke zpříjemnění čekání na pokrm. Úkolem aperitivu je vyvolat a probudit větší chuť na jídlo. Protějškem aperitivu je digestiv, který se podává na závěr.

Jaké ochutnat víno Old Porter?

Konec léta se naskýtá několik příležitostí k oslavě. Ať už jde o oslavu narozenin, výročí svatby nebo třeba oslav ukončení vysokoškolského vzdělání vždy můžete Vaši oslavu příjemně zjemnit španělským vínem Old Porter. Toto víno můžete darovat také jako dárek nebo jen tak pro radost. V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno najdete hned několik druhů vín Old Porter. Více informací o jednotlivých vínech se dovíte zde www.oldporter.cz. Růžovou zářivou barvou s jasným odlesky a vůní nazrálých malin a brusinek Vás doslova očaruje Old Porter pink s třinácti procentním obsahem alkoholu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější