Čtvrtek, 21 září, 2023
Domů Vztahy Muži jsou v životě ženy to nejdůležitější?! Kdepak! I na těchto věcech...

Muži jsou v životě ženy to nejdůležitější?! Kdepak! I na těchto věcech záleží!

Možná i vy zastáváte názor, že jsou muži v životě žen tím nejdůležitějším. Mnoho že se domnívá, že bychom se bez chlapské polovičky neobešly. Možná mají pravdu, život bez mužů by byl asi složitý a náročný. Rozhodně bychom ale neměly stát za tvrzením, že jsou muži v našich životech tou nejdůležitější součástí. My totiž víme i o dalších věcech, na kterých také záleží!

Pokud vedle sebe máme milujícího partnera, vznášíme se na spokojeném nadýchaném obláčku a myslíme si, že náš život prostě nemá chybu. Něco úplně jiného je to ale v případě, kdy jsme zrovna samy a nikoho nemáme. V tu chvíli se upínáme k přesvědčení, že náš život postrádá veškerý smysl, že na ničem nezáleží. Opravdu je tomu tak? Podle nás ne!

3 věci, které jsou (možná) ještě důležitější nežli muži

Nezáleží na tom, jestli jste v tuhle danou chvíli šťastně zadaná nebo naopak nešťastně single. Prostřednictvím následujících řádků vám ukážeme, že jsou i další věci, na kterých v životě ženy hodně záleží. Jakmile dočtete až nakonec, určitě už nebudete zastávat názor, že bez mužů se ženský svět prostě nedokáže otáčet. Tak a teď už hurá na to!

1. Zdraví

Možná i vám maminka nebo babička už od útlého věku opakovaly, že zdraví máte jen jedno. A měly pravdu, protože zdravíčko má každý z nás skutečně jen jedno a je potřeba o něco patřičně pečovat.

Proto myslete nejen na vyváženou a pestrou stravu, která vás udělá zdravější zevnitř, ale i na pravidelný pohyb, který se postará o krásu viditelnou zvenčí. Zdraví a spokojenost jdou spolu ruku v ruce. Asi proto se ne nadarmo říká „ve zdravém těle, zdravý duch“ – tak na to zkuste myslet.

2. Kamarádi

Teď určitě nemáme na mysli stovky nebo možná i tisíce přátel na Facebooku. My mluvíme o přátelích s velkým P. Zkrátka o lidech, kteří jsou tu pro vás kdykoli, ať už je středa odpoledne nebo třeba neděle ve dvě hodiny ráno.

Mít po svém boku alespoň jednoho pravého přítele je nesmírné štěstí a osobní bohatství. I vy byste si měli najít někoho, kdo pro vás bude takovým přítelem. Měli byste mít vedle sebe někoho, kdo se bude smát společně s vámi, společně s vámi bude i brečet.

Kdo vás vždycky vyslechne, poradí a podpoří, o koho se budete moci opřít, komu si postěžovat, vyplakat se na rameni. Takový přítel je mnohdy cennější nežli muž, se kterým to třeba nebude trvat věčně.

3. Sebeláska

Sebeláska je pojem, který se v současné době skloňuje stále častěji a stejně tak se i stále častěji vyskytuje. Někdo tomu říká sebeláska, jiný sebeúcta, a i vy si můžete najít to správné pojmenování. Jde o to, že byste se měli mít rádi takoví, jací jste.

Je jedno, jestli jste malá nebo velká, jestli máte drobná nebo výrazná prsa, jestli jste blondýnka nebo bruneta. Nezáleží ani na tom, jestli máte postavu modelky nebo kolem bříška nosíte pneumatiku. Pokud má člověk rád sám sebe a sám sebe si váží, pak nemůže být v životě spokojenější. A nějaký muž? Ten bude jen příjemnou třešničkou na dortu!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější