Pátek, 22 září, 2023
Domů Vztahy Miluje mě, nebo ne?! Aneb jak poznáte mužskou náklonnost i bez jediného...

Miluje mě, nebo ne?! Aneb jak poznáte mužskou náklonnost i bez jediného slova!

Každá žena touží být milována. Když konečně najde svého prince na bílém koni, logicky od něho očekává, že jí bude svou lásku dávat najevo. Jenže ne vždy to takhle funguje a mnohé z vás by nám jistě dali za pravdu.

Možná se i vy často ptáte samy sebe, jestli vás vaše drahá polovička vůbec miluje nebo ne, protože se od partnera nemůžete dočkat pořádného vyznání lásky. Jenže pozor – co když vám lásku vyjadřuje, jen to neříká nahlas?! Ne všichni muži mají srdce na dlani, nebo lépe řečeno na jazyku.

Ne všichni totiž dokážou své partnerce neustále opakovat, že jí milují. Někteří muži jsou zkrátka takoví a tahat z nich vyznání lásky násilím nemá žádnou cenu. Oni to totiž dokážou dát najevo jinak a vůbec k tomu nepotřebují slova. Pojďme teď společně tahle jejich tichá vyznání odhalit!

„Miluji tě“ se dá říci i jinak!

Trápí vás, že od partnera až tak často neslýcháte ta dvě kouzelná slůvka, zatímco vy jimi rozhodně nešetříte? Už dokonce začínáte pochybovat o tom, jestli vás vůbec miluje tolik, jako vy jeho, když vám to ani nedokáže říct? Pak zpozorněte, protože možná právě vaše drahá polovička používá k vyznání lásky jiné metody.

1. Pohled do očí

I tak málo stačí k tomu, aby vám muž dal najevo, že vás miluje a že jste pro něho důležitá: hluboký pohled do očí. Ne nadarmo se říká, že oči jsou bránou do naší duše, tak na to myslete, protože jakmile se vám váš partner často dívá do očí, pak je to více než jasné.

Častý přímý pohled je nejen projevem upřímné lásky, ale i náklonnosti a důvěry. Není to jen jedna z metod, která se často využívá při flirtování – má i hlubší význam!

2. Otázka budoucnosti

Mluví s vámi váš miláček o tom, co vašemu společnému vztahu přinese budoucnost? Nemá problém s vámi probírat, kolik budete mít dětí a jestli si jednou pořídíte vlastní domeček?

V tom případě tu máme další důkaz lásky, ke kterému nejsou zapotřebí ona pověstná nejsladší slůvka. Jakmile se totiž muž dokáže bavit o budoucnosti, pak je nadmíru jasné, že s ženou hodlá strávit zbytek života. A jak víc chcete dokázat, že vás miluje, hm?

3. Je to o maličkostech

Že někoho milujete, nemusíte dokazovat honosnými dary, které jsou buď nadmíru velké, nebo zase nadmíru drahé. Kdo si myslí, že lásku prokáže pouze diamantovým prstenem nebo náhrdelníkem za dvacet tisíc, pak asi nikdy nikoho hluboce nemiloval.

Ba naopak ta pravá láska se ukrývá v maličkostech, které mohou mnohdy zapadnout do běžného života, ale přesto tam jsou. Tak třeba snídaně do postele, nebo kytička utržená cestou domů z práce kdesi v parku, či vaše oblíbená čokoláda. Tohle všechno jsou projevy lásky, i když nestojí měsíční výplatu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější