Pondělí, 29 května, 2023
Domů Hubnutí Jakou máte postavu? Díky nám budete mít jasno!

Jakou máte postavu? Díky nám budete mít jasno!

Často se setkáváme s označením postavy typu jablíčko, hruštička nebo třeba obrácený trojúhelník. Ne všechny ženy ale vědí, jakou postavu mají – a to je škoda. Pokud totiž víte, jaký typ postavy jste, pak si snáze najdete slušivé a lichotivé oblečení a předejdete tak zklamání, když si koupíte nějaký zajímavý kousek a vaše okolí vám ho nelítostně zkritizuje. A co vy? Víte, jakou máte postavu?

Jestliže nemáte tušení, jestli je vaše postava chlapecká nebo spíše obdélníkového typu, pak uděláte nejlépe, když si přečtete dnešní článek. Prozradíme vám, jak a čím se jednotlivé typy postav liší a vy tak hravě poznáte, jaký typ je zrovna ten váš. A tohle vědomí se vám bude hodit!

Typ postavy: hodiny

Konkrétně se tomuto typu postavy říká přesýpací hodiny a poznáte jej tak, že jsou ramena a boky cca stejně široké. Pokud je šířka vašich boků a ramen stejná, máte velmi úzký pas a pěkná, výrazná ňadra, pak jste právě odhalila, že jste postava typu přesýpací hodiny. Určitě vás potěší, že právě tento typ postavy byl po mnoho staletí považován za ideál ženské krásy – vzpomeňte si na legendární Věstonickou Venuši! Vaší předností jsou výrazná ňadra a uzoučký pas.

Typ postavy: hruška

Druhým typem postavy, který si tu společně zmíníme, je hruška. Tahle postava se vyznačuje úzkými rameny a štíhlým pasem, naopak v oblasti boků je postava výrazná a zakulacená.

Ženy s touhle postavou mívají větší zadeček, který ale rozhodně nemusíte brát za negativum, naopak – mužům se mnohdy objemnější zadečky líbí, tak z něho udělejte svou přednost. Ženy, které mají tenhle typ postavy, nám určitě potvrdí, že se jim přebytečná kila ukládají především v bocích a na stehnech.

Typ postavy: obdélník

Tomuto typu postavy se často říká chlapecká postava, což možná v první chvíli nezní zrovna lichotivě. Tahle postava je taková rovnoměrně rovná, zkrátka má úzká ramena, úzké boky a prakticky žádný pas. Ženy nemají tuhle postavu příliš v lásce, protože jí chybí ony pověstné ženské křivky. I přesto se však můžete oblékat slušivě a ony chybějící křivky si s pomocí vhodného oblečení vykouzlit. Alespoň opticky.

Typ postavy: jablko

Chcete prozradit, jak poznáte velmi častý typ postavy, kterému se říká jablko? Jednoduše: pokud tuhle postavu máte, pak jsou vaše ramena stejně široká jako boky, máte přitažlivé hubené nohy a naopak viditelnější bříško. Tuk se ženám s touhle postavou ukládá právě v té nejrizikovější oblasti bříška. Věřte nebo ne, ale i tahle postava se může oblékat tak, aby zakryla nedokonalosti a naopak vyzdvihla to, na co může být pyšná.

Typ postavy: trojúhelník

Poslední typ postavy, o kterém v dnešním článku bude řeč, je trojúhelník. Ten se vyznačuje úzkými rameny, většími ňadry a viditelnějšími boky a zadečkem. Pak je tu ještě jeho obrácená varianta, u které je to přesně naopak: výrazná a široká ramena, nepříliš viditelný pas a neznatelné boky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější