Pátek, 22 září, 2023
Domů Inspirace Jak udělat ten nejlepší dojem na rodiče vašeho miláčka? Poradíme!

Jak udělat ten nejlepší dojem na rodiče vašeho miláčka? Poradíme!

Poznala jste sympatického muže a dali jste to dohromady. Už jste spolu nějaký ten pátek, báječně si rozumíte, možná dokonce zvažujete společné bydlení. Pak ale váš milovaný přijde s návrhem, který vám vykouzlí vrásku na čele a přiměje probdít několik nocí: setkání s jeho rodiči!

Určitě vám nemusíme říkat, že na prvním dojmu záleží. A to hodně! Způsob, kterým se u rodičů zapíšete během několik prvních vteřin, je klíčový a rozhodně jej nelze brát na lehkou váhu. Nedostanete druhý pokus a bohužel se ani nevrátíte zpátky v čase, pokud se vám něco nepovede. Musíte to zvládnout na první dobrou. A my vám poradíme jak!

Hlavně zachovejte klid!

A pak že se říká, že se první schůzky s rodiči děsí jen muži, viďte? I my ženy z toho máme stažený žaludek a nervy v kýblu. Pokud vám skutečně záleží na tom, jak se před rodiči ukážete a jaký uděláte dojem, pak se rozhodně není čemu divit, že kvůli prvnímu setkání nemůžete spát.

A jste pořádně nervózní! Naštěstí si určitě ještě stíháte přečíst náš dnešní článek, který vám bude velkou pomocí na přípravu před první schůzkou s rodiči vašeho partnera. Už ale na nic nečekejme a pojďme se společně podívat, na co byste si měli dát pozor, pokud se chcete předvést v tom nejlepším možném světle!

Rada první: vyberte vhodné oblečení!

Na samotném začátku je potřeba sestavit outfit, ve kterém se rodičům vašeho partnera zalíbíte. Jestliže se chcete ukázat jako fajn ženská, rozhodně si na sebe neoblékejte krátkou sukýnku, ze které vám poleze zadek.

Zapomeňte i na halenku s příliš hlubokým výstřihem, nad kterým sice vaše drahá polovička bude mlsně slintat, ale jeho rodiče by to mohlo přivést do rozpaků – v tom horším případě by si o vás udělali obrázek jako o laciné ženštině, která nemá žádnou soudnost. Raději zvolte něco usedlejšího, vybírejte tlumené barvy a střihy, které vám lichotí, ale nejsou vulgární.

Rada druhá: nebuďte jako dvě pijavice!

I když jste spolu teprve jen krátce a nadevšechno se milujete, rodiče vašeho partnera se nemusí dívat na to, jak se zamilovaně líbáte, jak se hladíte nebo se k sobě tisknete. Jasně, tyhle projevy náklonnosti jsou sice příjemné a super, ale měli byste si je nechat na chvíle, kdy jste spolu sami. Pro rodiče by to nemusela být zrovna příjemná podívaná.

Rada třetí: nechoďte s prázdnou!

Přijít na první návštěvu rodičů s plnou náručí dárků sice není povinnost, ovšem mít v ruce nějakou malou drobnost je rozhodně považováno za slušnost. Nemusíte se pouštět do vymýšlení složitých a drahých dárků, mamince udělá radost květina a tatínkovi třeba láhev oblíbeného pití. Váš partner vám s výběrem dárku určitě pomůže, své rodiče přece zná nejlépe.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější