Čtvrtek, 30 března, 2023
Domů Zdraví Jak být znovu nabitá pozitivní energií?

Jak být znovu nabitá pozitivní energií?

Necítíte se poslední dobou ve své kůži a ráda byste na doporučení Vaší kamarádky vyzkoušela ájurvédskou masáž? Přijďte do Centra trvalého zdraví Cordeus a dopřejte si tuto hluboce relaxační a energetizující proceduru.

Přínosy ájurvédské masáže

Ajůrvédská masáž Praha je považována za jedinečný zážitek, který přináší fyzické uvolnění i novou energii pro Vaši mysli. Ájurvédská masáž neboli „Abhyanga“ tvoří součást tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu zvaného „pačkarma“. Za pomoci rytmického masírování velkého množství teplého herbálního oleje jsou z lidského těla odstraňovány škodlivé látky. Současně se uvolňují bloky v celém systému lidského těla. Pravidelnými masážemi lze docílit odstranění či alespoň snížení úzkosti, strachu, vyčerpání i ostatních poruch „váty“. Ty se často projevují jako bolesti hlavy, nespavost, neurotické projevy, únava, nevýkonnost či skleslost.

Pro koho je ájurvédská masáž Praha ideální?

Ájurvédská masáž se doporučuje lidem, kteří trpí nejrůznějšími psychomotorickými problémy, depresemi, syndromem vyhoření i alergiemi. Je vhodná rovněž pro osoby s revmatickými a artritickými problémy. Pomáhá zvyšovat podíl železa v krvi a tím odstranit anémii i posílit imunitní systém. Vyzkoušet ji mohou také maminky po porodu, které chtějí získat zpět svou vitalitu. Ájurvédská masáž pomáhá zpomalit stárnutí a platí jako skvělý prostředek k načerpání nové energie do každodenních dnů. Doporučuje se kombinovat se Zdravou výživou Praha. Zdravotní potíže často doprovází psychická nepohoda související s nespokojením s vlastním já. Přebytečných kil se můžete zbavit díky dodržování individuálního plánu sestaveného v rámci programu Metabolic balance.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější