Chřipková sezona, jak se na ní připravit?

Pozor, pozor! Chřipková sezóna se blíží, jak se na ní připravit – v nejlepším případě se jí úplně vyhnout? Poradíme ti, jak nad ní vyzrát!

Pravidelný pohyb

Jak jsme ti radili už v tomto článku, podzim je nejideálnější roční období k běhání. Pravidelným pohybem rozproudíš svou krev v těle a srovná se ti tlak. Navíc bude tvé tělo odolnější vůči nemocem, které by ho mohlo skolit.

Ovoce, zelenina

Proč pít obyčejnou vodu, když je mnohem lepší voda s citronem? Proč pít obyčejný čaj, když si i do čaje můžeš dát citron, nebo zázvor? Oba tyto parťáky bys měla mít po celý podzim a zimu při ruce. Stejně tomu je i u zeleniny. Potřebuješ spoustu vitamínů, abys chřipku porazila, nebo se jí úplně vyhnula.Přizpůsob se počasí, počasí se nepřizpůsobí tobě

Smiř se s tím, že sandálky budeš už muset schovat do botníku, šaty schovat do šatníku a sáhnout po teplejší bundě. Ačkoliv se snažíš sebevíc, počasí se ti nepřizpůsobí, ty se musíš přizpůsobit jemu. S jakýmkoliv nastydnutím jsi o krok blíže ke chřipce, které by ses potom těžko zbavovala. Předejdi tomu!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru