Středa, 28 října, 2020
Domů Inspirace 5 způsobů, jak si zaručeně zlepšit náladu

5 způsobů, jak si zaručeně zlepšit náladu

My ženy jsme samy o sobě komplikované osobnosti. To uznáváme. Bojujeme ale s mnohem více příšerami, než muži! Nejvíce nám však dávají zabrat hormony, které si hrají s naší každodenní náladou. Jednou je skvělá, veselá a hravá a druhý den zase pochmurná, depresivní a protivná. Máme pro tebe 5 způsobů, které ti zaručeně zlepší i tu nejhorší náladu na světě!

Hudba

Vypni. Prostě vypni vše kolem sebe, vem si sluchátka do uší a pusť si hudbu na plný pecky. Je jedno, jestli u toho budeš uklízet, vařit, nebo půjdeš běhat. Prostě se nech unést do světa melodie, rytmu a úžasných textů.

Skvělé seriály

Co začít ráno s Teorií velkého třesku, nebo Jak jsem poznal vaši matku? Nemusíš na tyto seriály doslova koukat, stačí je jen poslouchat, třeba během tvého líčení a česání. Jejich hlášky tě rozesmějí a ranní smích je správný krok k pohodovému dni.

Dobrý skutek

Dobré skutky by se samozřejmě neměly dělat proto, aby z nich měl člověk dobrý pocit. Ten pocit je ale součástí dobrých skutků. Protože když pomůžeš ostatním, máš pocit, že si dnes udělala něco opravdu skutečného a smysluplného. Nebyl to obyčejný den, viď?

Tanec

Dostaň to ze sebe. Je to v bocích, je to v bocích. Jak zpívá Taylor Swift „Shake it off“ …setřes ze sebe všechen stres a nervy. Tancem získáš potřebné endorfiny, kterých máš po celý den nedostatek.

Čokoláda

Pche… nebudeme si nalhávat. Ačkoliv možná držíš (další, už miliontou) dietu, čokoláda je sázkou na jistotu. A obzvláště když si ji vychutnáš s kávou, která ti dodá potřebnou energii. No kdo by tomu odolal?

Předchozí článekOffline víkend
Další článek5 důvodů, proč si užít podzim

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější

Jarní květiny

  Jarní květiny   Jaro patří bezpochyby mezi nejrozmanitější a nejbarevnější období roku. Po mnoha měsících šedé a bílé se v...

Láska za časů koronaviru

Láska za časů koronaviru Všude kolem nás se to v období epidemie hemží různými radami, jak si nejlépe zachovat zdraví a jak se dále chránit...

Dezinfekční gel, udělej si sám

Dezinfekční gel, udělej si sám Dezinfikuji, dezinfikuješ, dezinfikujeme. V těchto dnech se potřeba a samotná spotřeba dezinfekčních gelů rapidně zvýšila, a tak se stává mnohde...

Přírodní kosmetika a přírodní pleťové krémy

Přírodní kosmetika a přírodní pleťové krémy Ať už patříte mezi nadšence do kosmetiky nebo hledáte v péči o pleť inspiraci, určitě vás neminul trend přírodní...