5 způsobů, jak si zaručeně zlepšit náladu

My ženy jsme samy o sobě komplikované osobnosti. To uznáváme. Bojujeme ale s mnohem více příšerami, než muži! Nejvíce nám však dávají zabrat hormony, které si hrají s naší každodenní náladou. Jednou je skvělá, veselá a hravá a druhý den zase pochmurná, depresivní a protivná. Máme pro tebe 5 způsobů, které ti zaručeně zlepší i tu nejhorší náladu na světě!

Hudba

Vypni. Prostě vypni vše kolem sebe, vem si sluchátka do uší a pusť si hudbu na plný pecky. Je jedno, jestli u toho budeš uklízet, vařit, nebo půjdeš běhat. Prostě se nech unést do světa melodie, rytmu a úžasných textů.

Skvělé seriály

Co začít ráno s Teorií velkého třesku, nebo Jak jsem poznal vaši matku? Nemusíš na tyto seriály doslova koukat, stačí je jen poslouchat, třeba během tvého líčení a česání. Jejich hlášky tě rozesmějí a ranní smích je správný krok k pohodovému dni.Dobrý skutek

Dobré skutky by se samozřejmě neměly dělat proto, aby z nich měl člověk dobrý pocit. Ten pocit je ale součástí dobrých skutků. Protože když pomůžeš ostatním, máš pocit, že si dnes udělala něco opravdu skutečného a smysluplného. Nebyl to obyčejný den, viď?

Tanec

Dostaň to ze sebe. Je to v bocích, je to v bocích. Jak zpívá Taylor Swift „Shake it off“ …setřes ze sebe všechen stres a nervy. Tancem získáš potřebné endorfiny, kterých máš po celý den nedostatek.

Čokoláda

Pche… nebudeme si nalhávat. Ačkoliv možná držíš (další, už miliontou) dietu, čokoláda je sázkou na jistotu. A obzvláště když si ji vychutnáš s kávou, která ti dodá potřebnou energii. No kdo by tomu odolal?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru