Pátek, 22 září, 2023
Domů Inspirace 5 důvodů, proč si užít podzim

5 důvodů, proč si užít podzim

Pokud si se narodila do podzimního počasí, nemusíme ti ani představovat 5 důvodů, proč si podzim užít, protože patří mezi tvé nejoblíbenější roční období. Pokud ale nejsi podzimní znamení, tak věř, že si tě podzim získá, řekneme ti proč!

Klid

S jarem začínají práce na zahradě, lidi plánují letní dovolené, snaží se udělat co nejvíce práce. Léto je celé vzhůru nohama, lidé mají dovolené a nic nemá svůj řád. Léto žije svým vlastním způsobem. Zima s sebou přináší Vánoce, ale spolu s nimi i stres ohledně vánočních dárků, vánočního úklidu a následné měsíce leden – březen , které jsou často bez sluníčka, jsou docela deprimující. Ale podzim? Příroda se chystá k zimnímu spánku, po bláznivém létě se vrací vše do svých režimů. Podzim s sebou přináší klid.

Zpátky do milovaných svetrů

Nesmíme opomenout také módu, samozřejmě. Na podzim uklízíme letní šatník a vracíme na scénu podzimní a zimní kousky, po kterých se nám tak stýskalo. Vždyť obléknout si oversized svetr, pod něj košili a vsadit k tomuto outfitu na podpatky. Tak se nám po takových outfitech stýskalo… Tobě také?

Volný čas bez výčitek

Venku je ošklivé počasí – ano i takové s sebou podzim přináší. To ti ale vůbec nemusí vadit. Můžeš tak totiž využít volný čas tak, jak si celé jaro a léto odsouvala. Vyraž třeba do kina, do divadla, na večeři s přáteli, udělej večírek u tebe doma, nebo si udělej „tvůj“ večer s maskou na obličeji, vlasech a s knížkou v ruce.

Těšíme se na Vánoce!

Jsi také „vánocomaniak“? Proč se na ně těšit jen jeden měsíc v roce, když první vánoční zboží v obchodech najdeš už v září a v říjnu dokonce už vánoční výzdobu?

Venku ošklivo, doma horký čaj

Milujeme chladnější počasí, které nás donutí utéct do tepla a s chutí si dát horkou kávu nebo čaj. A co třeba takové dýňové latte? Mňam!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejpopulárnější